Paparacėt i "nxijnė" jetėn Miley Cyrus
Miley Cyrus ka sqaruar fansat e saj se shkak pėr dobėsinė e saj janė paparacėt tė cilėt nuk e lėnė tė qetė nė jetėn e saj private.
"Jam aq e uritur sa qė mendoj ta ha ushqimin e qenit tim, Zigi. Kam ngecur nė kėtė hotel tė mallkuar si flokartė, shkaku paparacėve nė rrugė", ka shkruar Miley Cyrus nė profilin e saj nė Twitter.

Fotografėt po e ndjekin kėngėtaren dhe aktoren nė ēdo hap, veēanėrisht pasi qė ajo njoftoi se ėshtė fejuar me Liam Hemsworthit, me tė cilin ka tre vjet qė ėshtė nė lidhje.
comments powered by Disqus