Open Labs prezanton Arduino
Shoqata Open Labs sjell edhe eventin e dytė brenda njė kohe shumė tė shkurtėr.
Kėshtu, me 26 korrik duke filluar nga ora 19:00 nė Tiranė, organizohet eventi i dytė nė tė cilin do prezantohet hardware i hapur ARDUINO.

Gjatė eventit do tė shfaqet njė dokumentar nė lidhje me ARDUINO dhe nė vazhdim do prezantohen detaje si dhe projekte tė implementuara nė lidhje me kėtė projekt.

Gjithashtu, pėr herė tė parė nė Tiranė pjesėmarrėsit do njihen nga afėr me mundesitė qė kjo teknologji na ofron.

Aktiviteti do tė organizohet pranė ambjenteve tė Open Labs nė rrugėn Nikolla Lena, nr. 100 nė Tiranė.
comments powered by Disqus