Bleona: Amerika, vendi i njerėzve tė aftė
Kėngėtarja Bleona Qerreti nė njė intervistė pėr njė revistė shqiptare ka deklaruar se njė nga leksionet qė ka marrė gjatė qėndrimit nė SHBA ėshtė ti dalė zot vetes.
”Dhe kėtė gjė nė fillim ma ka thėnė bashkėshorti im, Ganiu i cili mė tha qė javėn e parė tė bashkėjetesės qė Amerika ėshtė vendi i njerėzve tė aftė. Nėse dėshiron tė arrish diku duhet t’ia dalėsh mbanė vetė, e tė mos mbėshtetesh te tė tjerėt”- thotė Bleona, e cila sė fundmi ėshtė pėrfolur pėr njė rol tė vogėl nė njė film pėrkrah tė madhit Steven Seagal.
comments powered by Disqus