Rita Ora ka nevojė pėr vota
VEVO ka organizuar njė kampionat botėror pėr top kėngėtarėt, ndėrsa tani ėshtė radha e shqiptarėve qė tė dėshmojnė se sa janė zė i fuqishėm nė botė.
Rita Ora ėshtė nė konkurrencė tė drejtpėrdrejtė ndaj Chris Brown dhe Rihannės nė kategorinė pėr kėngėn mė tė mirė R&B.

Momentalisht Rita ėshtė duke pėsuar humbje tė thellė, pasi ka vetėm 120 vota nė vendin e tretė, Chris Brown ėshtė nė vendin e dytė me 319 vota, kurse Rihanna kryeson me 802 vota.

Kjo diferencė mund tė ngushtohet ndjeshėm nė rast se merrni pjesė nė votim, duke vijuar hapat si mė poshtė:

facebook.com/VEVO?sk=app_399517550110655" target="_blank">Klikoni kėtu pėr tė shkaur nė faqen e VEVO – Kampionati Botėror i muzikės

Klikoni mbi butonin “Vote” te video e Rita Orės, lejo kyējen e aplikacionit duke klikuar mė pas nė dritaren e re “Log in with Facebook” dhe vota juaj tashmė ėshtė llogaritur.
comments powered by Disqus