Kristen Stewart vuan tradhtinė e saj. Refuzon edhe tė lahet
Qan dhe madje, as nuk lahet. Kristen Stewart, pas shpėrthimit tė skandalit tė tradhtisė sė saj, ėshtė mbyllur nė shtėpi dhe refuzon tė lahet.
Burime tė afėrta me aktoren tregojnė se Kristen e la shtėpinė nė Los Angeles, tė cilėn e ndante me Robert Pattinson dhe aktualisht jeton me ish producentin e saj Giovani Agnelli, nė shtėpinė e tij. "Kristen po sillet si njė adoleshente e plagosur. Qan, nuk lahet, nuk do tė komunikojė me askėnd dhe ha vetėm akullore. Frika se e ka humbur pėrgjithmonė Pattinson, e ka tmerruar, poshtėruar dhe plagosur", thonė burimet e afėrta me tė. Ajo thotė se me tė vėrtetė donte Rob, se ai ishte shoku i shpirtit, por pasi e “dreqosi”, ka frikė se e ka humbur atė pėrgjithmonė. Nga ana e tij, Pattinson, i cili tani nuk i beson askujt, dyshon se Agnelli ėshtė lidhur me Kristen dhe kėrkon tė dijė se pse ish-e dashura e tij, jeton me tė njė njė shtėpi. Madje ai e mori nė telefon ish-producentin dhe e pyeti me zemėrim nėse ai ka lidhje me Stewart. Dhe pėrplasja e re Kristen-Pattinson, mund tė jetė sė shpejti pėr filmin, ku aktorja fitoi rolin protagonist dhe ku duhet tė xhirojė skena seksi me dy burra.
comments powered by Disqus