A ėshtė Shakira shtatzėnė?
Prej javėsh pėrflitet pėr njė shtatzėni tė Shakirės, e cila mendohet tė jetė 4- muajshe.
E dashura e futbollistit tė Barcelonės, Gerard Pique, ka pozuar nė rrjetin social "Twitter" njė fotografi tė saposhkrepur nė Francė, ku ajo ėshtė gjendur para disa ditėsh, e nė fakt nuk duket ndonjė ndryshim nė fizikun e saj, sidomos nė pjesėn e barkut.

Mediat botėrore, por sidomos ato spanjolle kanė javė qė publikojnė detaje tė shtatzėnisė sė yllit tė muzikės pop, madje ditėt e fundit ėshtė pėrfolur se ajo dhe mbrojtėsi katalanas po bėjnė gati dhomėn e bebes nė shtėpinė qė kanė blerė pak kohė mė parė nė Barcelonė.

Ndėrkohė, misteri vazhdon…
comments powered by Disqus