Rooney do tė rikthehet te Everton
"E ardhmja e Wayne Rooney do tė jetė sėrish te Everton".
Kėto kanė qėnė fjalėt e Tony Hibbert, flamuri i skuadrės nga Liverpool qė do tė festojė sot 11-vjetorin me Blutė nė njė ndeshje miqėsore pėrballė grekėve tė Aek.

Mbrojtėsi, siē raporton "Daily Mail", ka deklaruar se bomberi i Manchester Uniteds ka vendosur tashmė tė mbyllė karrierėn nė "Goodison Park".

"Ėshtė e mundur. Ai do tė bėnte gjithēka pėr Everton dhe mendon pikėrish tė rikthehet kėtu", dekalroi Hibbert.
comments powered by Disqus