Barca e mposhtė edhe Man United
Barcelona e ka mposhtur nė penallti edhe Manchester United. Nė miqėsoren qė u zhvillua nė Goteborg, loja e rregullt nuk solli asnjė gol duke bėrė qė penalltitė tė vendosin fatin e kėsaj ndeshje.


Majftuan 4 penallti pėr tu ekzekutuar qė tė dihet fituesi i ndeshjes. Edhe nė kėtė ndeshje shkėlqeu Pinto i cili ishte i pamposhtur nė penallti duke mos lejuar gol, e qė dėshtuan Nani e Ashley Young. Pėr Barcelonėn shėnuan Xavi dhe Pique.
comments powered by Disqus