Reali, Witsel nėse nuk vjen Modriē
Ultimatum Tottenham Hotspur, i cili duhet tė vendosė menjėherė nėse do tė pranojė apo jo 38 milionė eurot, tė ofruar nga RalUltimatum Tottenham Hotspur, i cili duhet tė vendosė menjėherė nėse do tė pranojė apo jo 38 milionė eurot, tė ofruar nga Real Madrid pėr mesfushorin kroat, Luka Modriē.


Ndėrkohė kampionėt e Spanjės po pėrgatiten pėr njė tjetėr alternative, pėr tė cilėn ėshtė gati tė sakrifikojė portugezin, Fabio Coentrao, nė mėnyrė qė tė mbėrrijė te belgu Axel Witsel, i cili aktivizohet me Benficėn dhe nuk i ka shpėtuar as syve tė drejtuesve tė Manchester United.

"Gjelat" e Londrės kėrkojnė 40 milionė euro pėr fantazistin kroat por duhet tė tolerojnė disi nėse nuk duan tė dalin bllof nga merkatoja.
comments powered by Disqus