Chelsea nė gjurmėt e Lichtsteiner
Ka qėnė padyshim njė prej pikave kyēe tė Juventus nė fitimin e titullit kampion nė Serie A ndaj dhe klubi bardhezi nuk kėrkon tė heqė dorė prej mbrojtėsit zviceran Stephan Lichtsteiner.
Sipas asaj qė raporton tabloidi britanik "Mirror", kampionėt e Europės, Chelsea ka identifikuar ish futbollistin e Lazios si pėrforcimin e rradhės pėr merkaton e verės.

Pasi iu refuzua kėrkesa pėr mbrojtėsin e krahut tė Olimpik Marsejė, Cesar Azpilicueta, "Blutė" e Londrės kanė nisur punėn pėr Stephan Lichtsteiner.
comments powered by Disqus