Afellay te Arsenal, Song te Barēa
Ėshtė pothuajse e sigurtė qė e ardhmja e Ibrahim Afellay nuk do tė jetė nė Itali.
Sulmuesi i Barcelonės mund tė veshė fanellėn e Arsenal sezonin tjetėr. Sipas asaj qė raporton "Mundo Deportivo", hollandezi, i ndjekur edhe nga Inter, mund tė jetė ēelėsi i ardhjes sė Alex Song nė Camp Nou.

Ibrahim Afellay u mor nga PSV Eindhoven me shumė bujė por nuk mundi kurrė tė bindė drejtuesit blaugrana dhe tė jetė pjesė e formacionit, kjo edhe pėr shkak tė dėmtimeve tė shpeshta.
comments powered by Disqus