14:13 - 21/04/2014
Tė flasėsh drejtpėrdrejt me fėmijėt kur ata janė nė fazat e hershme tė mėsimit tė gjuhės, ndihmon ata qė tė kenė njė fjalor mė tė mirė dhe pėr tė kupt...